grunvald
neapolitanskiy
1.

МОЛОКОВОЗИ В ЛІЗИНГ

 

Шановні Партнери!

 

Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в тендері на закупівлю молоковозів в лізинг для потреб ПрАТ «Дубномолоко».

 

Просимо у відповідь надіслати заповнені форми документів (пропозицію, кваліфікаційні критерії та інше) у строк до 06.03.18р. на поштову та електронну адресу Сирного Бізнесу.

 

Додаткова інформація в доданих файлах.

2.

ТРАНСПОРТНО - ЕКСПЕДИЦІЙНІ ПОСЛУГИ ПО УКРАЇНІ

Шановні Партнери!

 

Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в тендері на закупівлю транспортно-експедиційних послуг по Україні для потреб ТОВ «Клуб Сиру».

Просимо у відповідь надіслати заповнені форми документів (пропозицію, кваліфікаційні критерії та інше) у строк до 15.02.18р. на поштову та електронну адресу   (tender@cheeseclub.ua) ТОВ "Клуб Сиру".

 

Додаткова інформація в доданих файлах.

3.

МІШКИ ПОЛІЕТИЛЕНОВІ

 

Шановні Партнери!

 

Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в тендері на закупівлю мішків поліетиленових  для потреб ТОВ «Клуб Сиру» та ПрАТ «Дубномолоко».

Тендерна процедура: відкриті торги із зменшенням ціни та попередньою кваліфікацією.

Просимо у відповідь надіслати заповнені форми документів (пропозицію, кваліфікаційні критерії та інше) у строк до 26.01.18р. на поштову та електронну адресу (tender@cheeseclub.ua) ТОВ "Клуб Сиру".

 

Додаткова інформація в доданих файлах.

4.

РЕКОНСТРУКЦІЯ КТП 10/0,4 КВ ГОЛОВНОГО КОРПУСУ НА ПРАТ "ДУБНОМОЛОКО"

 

Шановні Партнери!

 

Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в тендері на закупівлю обладнання та послуг по об’єкту «Реконструкція КТП 10/0,4 кВ головного корпусу на ПрАТ «Дубномолоко» вул. Грушевського, 117-А, м. Дубно, Рівненська обл.».

Просимо у відповідь надіслати заповнені форми документів (пропозицію, кваліфікаційні критерії та інше) у строк до 08.02.18р. на поштову та електронну адресу Сирного Бізнесу.

 

Додаткова інформація в доданих файлах.

Техническая поддержка сайта