Заміна баку водонапірної вежі

Шановні Партнери!
Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в тендері на закупівлю обладнання та послуг по Заміні бака водонапірної вежі на ПрАТ «Дубномолоко».Просимо у відповідь надіслати заповнені форми документів (пропозицію, кваліфікаційні критерії та інше) у строк до 15:00 19.03.18р. на електронну адресу Сирного Бізнесу. Додаткова інформація в доданих файлах.

ТРАНСПОРТНО - ЕКСПЕДИЦІЙНІ ПОСЛУГИ ПО УКРАЇНІ

Повідомляємо, що «14» березня 2018 року було проведено засідання тендерного комітету Сирного бізнесу (для потреб ТОВ «Клуб Сиру») щодо порівняння, оцінки тендерних пропозицій та вибору переможців на закупівлю транспортних послуг по Україні.
За результатами оцінки та порівняння цінових пропозицій були обрані переможці по маршрутам: ТОВ "ПАН ЛОГІСТИК", ТОВ "БОН ЛОГІСТИК", ТОВ "ДСВ ЛОГІСТИКА, ТОВ "РЕСПЕКТ-ТРАНС ЛОГІСТИК", ПП "АНКАР ТРАНС", ТОВ "ІНТЕР-ФРАХТ" ,ТОВ "ЛОГІСТІК ГРАНД МІГ", ФОП КОНОНЕНКО В.В., ФОП КАНДУЛ В.І., ФОП ЖИВОТОВСЬКИЙ В.І., ФОП САНДИГА А.В., ФОП ВОВК Ю.В., ФОП ЧЕБЕРЯК Д.Л. ,ФОП ПАВЛЮК Ю.В.

Висловлюємо вдячність за участь у тендері.

Молоковози в лізинг

Шановні Партнери!
 
Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в тендері на закупівлю молоковозів в лізинг для потреб ПрАТ «Дубномолоко».
 
Просимо у відповідь надіслати заповнені форми документів (пропозицію, кваліфікаційні критерії та інше) у строк до 06.03.18р. на поштову та електронну адресу Сирного Бізнесу.
 
Додаткова інформація в доданих файлах.

Реконструкція КТП

Шановні Партнери!
 
Повідомляємо, що «22» лютого 2018 року було проведено засідання тендерного комітету Сирного бізнесу щодо порівняння, оцінки тендерних пропозицій та вибору переможців на закупівлю обладнання та робіт по об’єкту: Реконструкція КТП 10/0,4 кВ головного корпусу на ПрАТ «Дубномолоко».
 
За результатами оцінки та порівняння цінових пропозицій переможцем тендеру на закупівлю обладнання та робіт по об’єкту: Реконструкція КТП 10/0,4 кВ головного корпусу на ПрАТ «Дубномолоко» визнали ТОВ "ЕЛЕКТРОРЕСУРС".
 
Висловлюємо вдячність за участь у тендері.

Мішки поліетиленові 2018

Шановні Партнери!
 
Тендерний Комітет Сирного Бізнесу пропонує Вам взяти участь в тендері на закупівлю мішків поліетиленових  для потреб ТОВ «Клуб Сиру» та ПрАТ «Дубномолоко».
Тендерна процедура: відкриті торги із зменшенням ціни та попередньою кваліфікацією.
Просимо у відповідь надіслати заповнені форми документів (пропозицію, кваліфікаційні критерії та інше) у строк до 26.01.18р. на поштову та електронну адресу (tender@cheeseclub.ua) ТОВ "Клуб Сиру".
 
Додаткова інформація в доданих файлах.

Тести на антибіотики 2018

Шановні Партнери!
 
Повідомляємо, що «25» січня 2018 року було проведено засідання спільного тендерного комітету Сирного бізнесу (для потреб ТОВ «КЛУБ СИРУ» та ПАТ «Дубномолоко») щодо порівняння, оцінки тендерних пропозицій та вибору переможців на закупівлю тестів для визначення антибіотиків в молочній сировині та молочних продуктах.
За результатами оцінки та порівняння цінових пропозицій переможцями тендеру на закупівлю тестів для визначення антибіотиків в молочній сировині та молочних продуктах для ПрАТ «Дубномолоко»:
- за лотом №1 визнати ТОВ «ІНВЕСТЛАБ»;
- за лотом №2 визнати ТОВ «ІКФ СЕРВІС ПЛЮС»;
- за лотом №3 визнати ТОВ «ІКФ СЕРВІС ПЛЮС»;
- за лотом №4 визнати ТОВ «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ».

За результатами оцінки та порівняння цінових пропозицій переможцями тендеру на закупівлю тестів для визначення антибіотиків в молочній сировині та молочних продуктах для ТОВ «КЛУБ СИРУ»:
- за лотом №5 визнати ТОВ «ІКФ СЕРВІС ПЛЮС»;
- за лотом №6 визнати ТОВ «ІКФ СЕРВІС ПЛЮС».
 
Висловлюємо вдячність за участь у тендері.

Кальцій хлористий_2017

Шановні партнери!
 
Повідомляємо, що «14» грудня 2017 року було проведено засідання тендерного комітету Сирного бізнесу» щодо порівняння, оцінки тендерних пропозицій та вибору переможця на закупівлю кальцію хлористого для потреб ТОВ «КЛУБ СИРУ» та ПАТ «Дубномолоко». 
За результатами оцінки та порівняння тендерних пропозицій переможцем тендеру на закупівлю кальцію хлористого визнаноТOВ «Галеан» ЛТД. 
Висловлюємо вдячність за участь у тендері.
 

Горіхи волоські 2017

Шановні Партнери!
 
Повідомляємо, що «14» грудня 2017 року було проведено засідання тендерного комітету Сирного бізнесу щодо порівняння, оцінки тендерних пропозицій та вибору переможця на закупівлю горіхів волоських для потреб ПАТ «Дубномолоко». 
За результатами оцінки та порівняння тендерних пропозицій переможцем тендеру на закупівлю горіхів волоських визнано ТОВ "НАТСІ". 
Висловлюємо вдячність за участь у тендері.